Świadczymy usługi dla budownictwa przemysłowego:

 

- montaż płyt warstwowych na elewacjach (obudowy ścian)

- montaż płyt warstwowych na dachach

- montaż blach trapezowych na dachach lub attykach

- montaż ścian działowych oraz sufitów podwieszanych (z płyt warstwowych)

- montaż dachów płaskich (układanie blach trapezowych, wełny, papy termozgrzewalne lub folie PVC i membrany)

- roboty wykończeniowe (montaż obróbek blacharskich)

- serwis i czyszczenie elewacji lub dachów po okresie gwarancyjnym oraz inne naprawy

- demontaże hal, konstrukcji oraz inne prace rozbiórkowe

- obsługa Inwestora i nadzór nad inwestycją

- generalne wykonawstwo, projektowanie i doradztwo techniczne.

 

Zajmujemy się również projektowaniem i budową konstrukcji stalowych zarówno hal magazynowych jak i innych obiektów przemysłowych. Potwierdzeniem jakości wykonywanych prac są realizowane przez nas zlecenia, pozytywna opinia naszych klientów a przede wszystkim  jakość wykonywanych przez nas prac.

Budownictwo przemysłowe od lat nie ma dla nas tajemnic a dzięki bogatej ofercie i doświadczeniu w sprzedaży płyt warstwowych jesteśmy w stanie zaproponować sprawdzone i najlepsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo także szeroki wachlarz blach stalowych.

Zachęcamy do zapoznania się z listą zrealizowanych budów, a także do obejrzenia naszej galerii hal. 

 budowa hal

 Zapytaj o ceny usług montażowych dla Twojej inwestycji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 

 

Jak powinien przebiegać fachowy montaż?

 

Odpowiednie przygotowanie do pracy na budowie:

Pierwszym punktem jest stworzenie projektu wykonawczego lekkiej obudowy hali, w którym zawarte będą materiały oraz narzędzia, przeznaczone do realizacji danej konstrukcji. Na projekcie powinny się znajdować dokładne rozwiązania, jakie zostaną wykorzystane przy wykonywaniu obiektu.

W przypadku materiałów przeznaczonych do stworzenia dachu powinno się także sprawdzić geometrię konstrukcji, na której zostanie założona obudowa. Uzyskane wyniki powinny mieścić się w normie określonej dla naszego kraju.

Również rozstaw podpór, na których będzie opierała się konstrukcja, musi zgadzać się z dopuszczalnymi wartościami obciążeń. Miejsca, w których materiał okrycia będzie stykał się z podporami, muszą znajdować się na jednej płaszczyźnie. Przy szeroko rozstawionych podporach należy pamiętać o odpowiedniej przestrzeni do swobodnego ugięcia się materiału, co zapobiegnie powstawaniu wszelkich nieszczelności powierzchni.

 

Zasady przeprowadzania prac montażowych:

Fachowy montaż płyt warstwowych nie powinien odbywać się w utrudnionych warunkach atmosferycznych – w deszczu, przy silnym wietrze czy znacznie ograniczonej widoczności. Prace muszą odbywać się także przy odpowiednim zabezpieczeniu za pomocą specjalistycznego sprzętu: podnośników, szelek bezpieczeństwa, lin itp.

Przy zakładaniu materiału dachowego wyjątkowo ważny jest kierunek, w którym będzie on montowany – powinien być przeciwny do strony, z jakiej najczęściej wieje w okolicy wiatr. W ten sposób dodatkowo zabezpiecza się konstrukcję przed wilgocią podczas silnych opadów.

Mocowanie materiału do konstrukcji nośnej powinno odbywać się przy zastosowaniu łączników akceptowanych przez jego producenta. Do mocowania stosuje się wkręty w różnej ilości, zależnie od charakterystyki konkretnej powierzchni.

 

Stosowane narzędzia:

Do wszelkich prac związanych z cięciem płyt warstwowych należy używać pilarek o drobnozębnych brzeszczotach – zastosowanie narzędzi szybkoobrotowych może wiązać się z utratą gwarancji na produkt.

Obróbki blacharskie powinny być wycinane przy użyciu nożyc ręcznych. 

 

Wybierz podkategorię dla BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE z MENU lub z listy poniżej:

- Montaż płyt warstwowych

- Montaż dachów płaskich 

- Serwis i czyszczenie

- Demontaże i rozbiórki