Naszym Klientom oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie montażu płyt warstwowych. W węższym znaczeniu usługi sprowadzają się do wykonania obudowy hal magazynowych i przemysłowych z płyt warstwowych i blach stalowych oraz budowę hal o lekkiej konstrukcji.

 

Wykonujemy przede wszystkim montaż:

- obudowy ścian w układzie pionowym oraz poziomym z płyt warstwowych oraz blach trapezowych,

- docieplenia wykonywane ze sztywnej pianki PIR,

- pokrycia dachów z płyt warstwowych dachowych,

- pokrycia dachów z blach trapezowych,

- montaż konstrukcji stalowych,

- montaż doświetli ściennych i dachowych (wraz z wykonaniem podstaw),

- montaż obróbek blacharskich

- kompleksowy demontaż hal wraz z utylizacją materiałów.

 hala produkcyjna w Gdańsku

 

Do chwili obecnej wykonaliśmy wiele hal i magazynów o różnym przeznaczeniu i gabarytach, od 500 do 10000 m2.

Wśród naszych realizacji znajdują się zarówno hale z płyty warstwowej, jak i mniejsze konstrukcje. Od początku działalności dbamy o to, by oferowane przez nas usługi odznaczały się najwyższą jakością i starannością wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z Galerią realizacji, gdzie przedstawiamy wykonane przez nas obiekty przemysłowe. Fotografie odzwierciedlają stan rzeczywisty i pozwolą Państwu ocenić samodzielnie efekty naszych prac.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do montażu płyt warstwowych. Zatrudniamy doświadczonych pracowników z wszelkimi uprawnieniami. Dbamy o staranność wykonania każdego elementu, co owocuje najwyższą jakością. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i uznanymi producentami blach oraz płyt warstwowych. Dbamy o terminową realizację każdego zlecenia, wysoką jakość usług oraz zachowanie konkurencyjnych cen.

Chociaż montaż płyt warstwowych wydaje się być prosty, wymaga dużego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy, które pozwolą zrealizować zlecenie na bardzo wysokiej jakości, uzyskując powierzchnię odporną i posiadającą odpowiednie właściwości.